פוסטרים – מידע שימושי, קניות באינטרנט וטיפים לשילוב פוסטר בהום סטיילינג מוצלח

אספנו עבורכם מידע חשוב לפני רכישת פוסטרים באינטרנט:

כיצד מגיעים פוסטרים בקנייה באינטרנט?

הפוסטרים מגיעים מגולגלים בתוך גליל קרטון קשיח באופן שמור היטב, סביר להניח שיותר שמור ובטוח למעבר מאשר איסוף עצמי מחנות מקומית.

כיצד נתאים בפשטות גודל פוסטר למסגרת?

גדלי הפוסטרים בקנייה באינטרנט ובכלל בחנויות מגיעים בדרך כלל במידות סטנדרטיות אשר ניתן למצוא ולהתאים להם מסגרות מוכנות במחירים נוחים בחנויות כמו איקאה או חנות מסגרות קרובה לביתכם. המידות בהמרה מאינץ' לסנטימטר : 1 inch אינץ' = 2.54 ס"מ. אם זאת חשוב לשים לב כי התמונות בהמחשה של הפוסטרים משקפות את התמונה הייטב אך אינן משקפות את הגודל והפרופורציה לפעמים, ולכן, כדאי למדוד בבית ולוודא כי הגודל המצויין הוא זה שאתם באמת רוצים ומתאים לקיר או למדף הנבחר.

איזה פוסטרים ישתלבו נכון בהום סטיילינג שלי וכיצד אבחר את סגנון הפוסטר?

עבור שאלה זאת כדאי לבחון תחילה האם אני הטיפוס האומנותי המחפש פוסטר של ציור או אמן מסויים, האם יש לי תחביבים מאוד דומיננטים כמו ספורט, טבע וסרטים ספציפיים אשר יכולים להוות נושא ראוי לעיצוב הבית ובו בזמן לגעת בי, האם אני הטיפוס הנוסטלגי או חובב/ת וינטג', האם זהו פוסטר לסלון, לחדר שינה, חדר ילדים, למטבח ועוד….
כל פוסטר יכול לאפיין, להוסיף  או להשתלב בחלל הבית באלגנטיות וחוכמה! החל מפוסטרים רציניים, אומנותיים, בעלי אמירה עמוקה, קלילים ומשעשעים, כרזות ופרסומות וינטג', סמלים של להקות, סמלים רוחניים ואין סוף כיוונים אפשריים.

פוסטרים לרכישה אונליין:

לחצו על תמונה למידע נוסף >>>