מתנות מקוריות לחג הפסח עד 70 שקלים

באווירת חג הפסח אספנו מתנות מקוריות ושימושיות, מתנות מנצחות בדיוק לכבוד חג האביב כשהשמש שכבר יוצאת:

המתנה הפרקטית לחג האביב

באווירת הטיולים והשמש שיוצאת אפשר לשמח את המארחים בדברים שימושיים לטיולים וחופשות. אביזרים לים, קמפינג או פיקניק כמו סט כיסאות מתקפלים, שמשייה צבעונית, סמיכת פיקניק לא חדירה למים, אלו סוג המתנות שלא יהיו מיותרות אף פעם.

המתנה הפורחת לחג האביב

אם כבר שוב מביאים פרחים בפסח אז לפחות שיהיה פעם אחת באופן מקורי כמו זרעי פרחים מפתיעים ומיוחדים בצבעי הקשת או סט עציצי תבלין לבשלנים.

המתנה המעוצבת לחג 

מתנה מקסימה בעיצוב הבית יכולה להיות איורים מקוריים לקישוט הבית ולתלייה על הקיר. יש מגוון אמנים ישראלים מוכשרים שמוכרים הדפס תמונות משגע של ציוריהם בגדלים שונים ובמחירים סבירים מאוד. האיורים מודפסים באיכות גבוהה למטרות שונות כמו הגלויות שמשמשות כתמונות ייחודיות וכהדפס על בדי כריות ומצעים. דוגמא מרשימה כאן: StudioMishka

המתנה הבריאה והמפנקת לחג

כמתנה בריאה ופרקטית, מארז בריאות של שמנים טבעיים זוהי מתנה מפתיעה ומפנקת שבהחלט מתאימה לכל אחד. ישנם שמנים שמשמשים גם כקוסמטיקה טבעית וגם כאוכל מזין וטבעי. שמן קוקוס אורגני למשל הפך לפופולרי בשנים האחרונות בזכות סגולות הבריאות שלו גם כטיפול קוסמטי בעור ובשיער וגם באוכל. אפשר ליצור מתנה עשירה של מארז שמן קוקוס בשילוב, שמן נוסף ייחודי, שמן זית או סבוני שמנים. מתנה מסוג זה היא המפנקת הבריאה והמרעננת.

המתנה המסורתית לחג הפסח

מפצח אגוזים מעוצב עם אגוזים או כלי כסט זוהי המתנה המסורתית והקלאסית שמתאימה ישר לשולחן באירוח ערב חג הפסח.

מוצרים לרכישה בנושא מתנות לחג הפסח

לחצו על תמונה לפרטים

אולי יעניין אתכם גם מגוון מתנות מקוריות ואפשרויות רכישה נוספות בקטגוריה – מתנות | מוצרים לרכישה